šmakujTo

Marcový zážitkový box ŠmakujTo

posted in: ŠmakujTo | 0

Ako ten čas rýchlo letí. Len nedávno boli vianoce a už tu máme koniec marca, je po Veľkej noci a my vám môžeme priniesť recenziu na ďalší zažitkový box ŠmakujTo.

Brána do sveta nových chutí, taký je hlavný claim ŠmakujTo boxu. Ani tentokrát nás nesklamal a priniesol čosi nové. Ale pekne po poriadku. Už pri jeho otvorení nám do oka padol PASTINOS snack, tentokrát s príchuťou pesta. A toto je priatelia naozaj dokonalá vec. „Chrumky“ zo 100% talianskej tvrdej pšenice, ktoré oproti klasickým zemiakovým snackom obsahujú o polovicu menej tuku, takže sa hodia aj pre tých, ktorí sa smažených lupienkov boja ako čert kríža. Výborné k vínu, alebo len tak k telke, alebo kedykoľvek počas dňa. Na tie naozaj nedáme dopustiť a je veľká škoda, že sa nedajú zohnať hocikedy a v ktoromkoľvek obchode. Ale môžete ich zohnať tu. Chuťovo sú kdesi úplne inde ako obyčajné zemiakové lupienky a u nás nikdy nevydržia dlho.

Ďalším produktom, ktorý nás úprimne potešil bolo red pesto. Sušené paradajky san marzano, v kombinácii so syrom parmezán a syrom pecorino a kvalitným olivovým olejom sú zárukou, že nám bude chutiť. Pesto plánujeme využiť pri príprave nejakého receptu a tak vás na to včas upozorníme. Vieme si ho predstaviť v kombinácii s cestovinami, alebo v jemnej vrstve natreté na čerstvo opečenej bagetke. Viac nebude treba, fakt.

No a kým píšem tento článok popíjam Minted-Up fruit čaj. Priznám sa, že čajom moc nerozumiem, najradšej mám čierny s kúskom cukru a citróna alebo nejaký bylinkový – od Mišky, z byliniek, ktoré sama vypestovala alebo nazbierala. Ale aj tento je veľmi fajn. Svieža mäta, kúsok jahôd a chuť ibiška. Ale aby sme veľa nehovorili, poďme sa teraz pozrieť konkrétnejšie, čo sme našli v marcovom zážitkovom boxe ŠmakujTo.

šmakujTo

V marcovom boxe sme našli:

Minted-Up Fruit organický čaj
Amedei Toscano Red 70%
Chika´s Kešu s čiernym korením
Red pesto
Morské riasy Snack Pražené Nori Med a sezam
Pastinos Classic Pesto

Ako postupovať, ak si chcete objednať zážitkový balíček ŠmakujTo, koľko stojí a čo všetko dostanete sa dozviete tu.

šmakujTo

šmakujTo

šmakujTo

šmakujTo

Ako to celé funguje?

Filozofia je veľmi jednoduchá. Objednáte si zážitkový box a do poslednej chvíle neviete, čo bude jeho obsahom. Ako bolo vyššie spomenuté, určite dostanete kvalitné produkty, ktoré nie sú bežne dostupné na pultoch obchodov. Ich hodnota prevyšuje samotnú cenu boxu a vy môžete objavovať nové chute, skúšať nové recepty. Ak sa vám nejaký produkt zapáči a doslova sa doň zamilujete, pokojne si ho môžete kedykoľvek objednať cez e-shop.

Páči sa nám to.

Kamil

Vaše komentáre