ŠmakujTo február

Februárový zážitkový box ŠmakujTo

posted in: ŠmakujTo | 0

Vy, čo náš food blog sledujete už dlhšie viete, že k nám domov každý mesiac zavíta kuriér a prinesie nám veľký balík – zážitkový box od ŠmakujTo, plný dobrôt všakovakého druhu. Vtip je v tom, že nikdy dopredu nevieme, čo v balíčku bude a tak je to pre nás zakaždým prekvapenie. Môžeme sa však vždy spoľahnúť na to, že obsah boxu budú tvoriť nevšedné a atraktívne produkty s príbehom, ktoré nie sú dostupné na pultoch bežných obchodov. A tak každý mesiac objavujeme nové chute, skúšame netradičné potraviny spravidla od malých výrobcov a v tej najvyššej kvalite.

Február, tak ako každý jeden mesiac, priniesol v boxe zase čosi nové. Musíme povedať, že nás najviac zaujali cestoviny, tentokrár tekvicové, s panenským olivovým olejom. S ich výrobcom sme už mali tú česť, takže sme vedeli, čo môžeme očakávať. Určite si ich pripravíme v nejakej sviežej forme a hádam to dáme aj na blog. Sú zo semoliny, ktorá im dodáva vysokú kvalitu. A keďže cestoviny sú u nás celkom pravidelným chodom, je celkom prirodzené, že sme sa im hneď potešili.

Ďalším nesmierne zaujímavým produktom je Smelly Garlic – cesnaková koreniaca zmes. Pražený cesnak, drtený kokos, chilli a orientálne korenie. Svoje uplatnenie nájde všade, kam chcete prepašovať trochu výnimočnej cesnakovej chuti. Marinády, polievky, dusené jedlá alebo zamiešaný do jogurtu, keď potrebujete poriadne ostrý dip.

Ale hádam úplne najviac sa do chladného februárového počasia hodí posledný produkt, ktorý chceme špeciálne vyzdvihnúť v úvode (všetky produkty si môžete prezrieť nižšie aj s prelinkovaním na e-shop a charakteristikou). Ovsená kaša – hruška zázvor od Wolfy´s Porridge. Svelé raňajky, desiata, či rýchly teplý olovrant.

 

ŠmakujTo február

Vo feburárovom boxe sme našli:

Smelly Garlic – cesnaková koreniaca zmes
Povidla Moravská – slivkový lekvár
Medový suk v belgickej čokoláde – Slaný karamel
Tagliatelle tekvicové s panenským olivovým olejom
Pitta Chips Jarná cibuľka a taliansky syr
Wolfy´s Porridge Hruška a zázvor

Ako postupovať, ak si chcete objednať zážitkový balíček ŠmakujTo, koľko stojí a čo všetko dostanete sa dozviete tu.

ŠmakujTo február

ŠmakujTo február

ŠmakujTo február

ŠmakujTo február

Ako to celé funguje?

Filozofia je veľmi jednoduchá. Objednáte si zážitkový box a do poslednej chvíle neviete, čo bude jeho obsahom. Ako bolo vyššie spomenuté, určite dostanete kvalitné produkty, ktoré nie sú bežne dostupné na pultoch obchodov. Ich hodnota prevyšuje samotnú cenu boxu a vy môžete objavovať nové chute, skúšať nové recepty. Ak sa vám nejaký produkt zapáči a doslova sa doň zamilujete, pokojne si ho môžete kedykoľvek objednať cez eshop.

Páči sa nám to.

Kamil

Vaše komentáre