šmakujto box

Májový zážitkový box ŠmakujTo

posted in: ŠmakujTo | 0

Prinášame vám ďalší rýchly pohľad do vnútra ŠmakujTo – zážitkovej krabice. Tentokrát nesmierne bohatý obsah s letným nádychom nám vyčaril jemný úsmev na tvári a radosť z toho, že stretávame svojich starých známych. A to hneď v podobe troch produktov, resp. ich dvoch producentov. Scarlett and Mustard je už tradičný výrobca, ktorý sa často prezentuje v zážitkovom boxe. Tentokrát so Zesty Orange Curd a Poppy Seed Dresingom. Curdy od S&M sú u nás veľmi obľúbené a majú univerzálne využitie. Chcete si pripraviť dobrý cheesecake, palacinky alebo osviežiť a obohatiť jogurt, či zmrzlinu? Siahnite po týchto ovocných krémoch. Fakt dobré! A dresing s makom? Znie to zvláštne, ale za skúšku to stojí. Určite ho použijeme ako marinádu pri najbližšej grilovačke. Potom podáme správu, prirodzene.

Druhým nám už známym výrobcom je veľmi sympatická firma We are Little’s, ktorá sa zaoberá kávou. Ich vianočný špeciál sme si nevedeli vynachváliť. Tentokrát prichádzajú s instantnou kávou s kokosovou príchuťou. Ortodoxní kávičkári možno pokrútia hlavou, ale my instantnú kávu úplne neodsudzujeme. Obaja totiž milujeme Grécko a tak presne poznáme, na čo sa taká káva hodí. Jasné – frappé! Počkáme na prvé naozaj horúce dni a kávu využijeme na prípravu tohto obľúbeného nápoja. S kokosovou príchuťou to môže byť celkom sranda. V boxe boli ďalej dve ovocné tyčinky (fakt dobré a svieže), kokosové jerky (jerky je obyčajne sušené mäso, ale tento produkt je vhodný aj pre vegánov – óóó aké sklamanie) a prekvapenie dňa, na ktoré sme si ešte nevytvorili názor – Arašidové maslo s chilli. Znie to divne? Lenže koľko divných vecí je fasa. Tak ale teraz sa poďme pozrieť na produkty bližšie. Preklik vás dostane do eshopu a tam je ich prehľadná charakteristika.

šmakujto box

V májovom boxe sme našli:

Instantná káva s príchuťou Kokos
Get Fruity Ovocná tyčinka Malina
Get Fruity Ovocná tyčinka Mango
Dresink s mákom a balzamikom The Colonel´s Poppy Seed
The Wild Peanut Arašidové maslo Ooh Chilli
MightyBee Kokosové Jerky Teriyaki BIO
Ovocný krém s pomarančom

Ako postupovať, ak si chcete objednať zážitkový balíček ŠmakujTo, koľko stojí a čo všetko dostanete sa dozviete tu.

šmakujto box

IMG_9606

šmakujto box

šmakujto box

šmakujto box

Ako to celé funguje?

Filozofia je veľmi jednoduchá. Objednáte si zážitkový box a do poslednej chvíle neviete, čo bude jeho obsahom. Ako bolo vyššie spomenuté, určite dostanete kvalitné produkty, ktoré nie sú bežne dostupné na pultoch obchodov. Ich hodnota prevyšuje samotnú cenu boxu a vy môžete objavovať nové chute, skúšať nové recepty. Ak sa vám nejaký produkt zapáči a doslova sa doň zamilujete, pokojne si ho môžete kedykoľvek objednať cez e-shop.

Páči sa nám to.

Kamil

Vaše komentáre