Ľudia, ktorých baví dobré jedlo, jeho príprava a všetko, čo s ním súvisí. Jedným slovom, Coolinári. Nie sme profesionáli*, ale varenie je naše hobby. Skutočný život, skutočné jedlo a skutočná vášeň.

Snažíme sa variť jednoducho, ale hlavne chutne, presne tak, ako znie motto nášho blogu. Neznamená to však, že na našej stránke nenájdete aj komplikovanejšie recepty. Ale, čo je vlastne komplikované, keď idete krok po kroku??

Budeme radi, keď u nás nájdete inšpiráciu na raňajky, obed, či večeru. Našim cieľom nie je poučovať alebo hrať sa na šéfkuchárov. Chceme len ukázať, že variť môže každý. Každý, kto sa nebojí vziať do ruky recept a hlavne varešku. Všetko, čo potrebujete, je len chuť a trochu času.

Celú našu stránku tvoríme tak, aby ste si ju mohli pohodlne prehliadať nielen na počítači, ale aj na tablete alebo telefóne a boli sme vám tak vždy poruke. Samozrejme, budeme vďační za vaše postrehy, nápady a tipy ako a čo zlepšiť.

Kamil, Mižu a Malá Lilu (psík)

 

*Mišku blogovanie a pečenie tak chytilo, že sa rozhodla spraviť si školu a dnes je z nej (okrem toho, že je etnologička a múzejný pedagóg) aj certifikovaná cukrárka.

Majte nás radi aj na facebooku: