Ľudia, ktorých baví dobré jedlo, jeho príprava a všetko, čo s ním súvisí. Jedným slovom, Coolinári. Všetko, čo sa točí okolo jedla nás veľmi baví. Skutočný život, skutočné jedlo a skutočná vášeň.

Snažíme sa variť jednoducho, ale hlavne chutne, presne tak, ako znie motto nášho blogu. Neznamená to však, že na našej stránke nenájdete aj komplikovanejšie recepty. Ale, čo je vlastne komplikované, keď idete krok po kroku??

Budeme radi, keď u nás nájdete inšpiráciu na raňajky, obed, či večeru. Našim cieľom nie je poučovať alebo hrať sa na šéfkuchárov. Chceme len ukázať, že variť môže každý. Každý, kto sa nebojí vziať do ruky recept a hlavne varešku. Všetko, čo potrebujete, je len chuť a trochu času.

Celú našu stránku tvoríme tak, aby ste si ju mohli pohodlne prehliadať nielen na počítači, ale aj na tablete alebo telefóne a boli sme vám tak vždy poruke. Samozrejme, budeme vďační za vaše postrehy, nápady a tipy ako a čo zlepšiť.

Kamil – vyštudovaný marketér, fanúšik Formuly 1, prekvapkávanej kávy, mora a Grécka. Najobľubenejšou je stredomorská kuchyňa, rovnako aj tá stredoeurópska tradičná. Miluje leto a letné grilovačky. A najradšej varí guláš.

Miška – vyštudovaná etnologička, múzejná pedagogička a (wait for it) cukrárka. Záľuby má rovnaké (s výnimkou Formuly, aj keď je nútená o nej vedieť naozaj veľa). Najradšej má prácu s tortami, ale tiež s kysnutým cestom.

Lilu – x Parson Russel Teriér, ktorý k nám došiel do dočasnej opatery z Kežmarského útulku. V roku 2013. Stále je tu, evidentne sa nikam nechystá. Miluje leto, v zime zase teplo krbu a, samozrejme, jedlo. Za jedlo by Lilu položila život. A nenávidí všetko čo lieta. Muchy, vtáky, lietadlá..

Kamil, Mižu a Malá Lilu

 

Majte nás radi aj na facebooku: