Sny sa majú plniť

Určite je snom každého foodblogera vydať raz svoju vlastnú kuchársku knihu so svojimi vlastnými receptami. Nebudeme klamať, je to tak aj v našom prípade. Ale keďže sme od prírody skromní, celkom nám postačuje e-book. A sme tiež ako-tak zruční (a znovu upozorňujeme, že stále skromní) takže sme si knihu vytvorili celkom sami. Nie je profesionálna, nie je ani dokonalá, ale je naša a my z nej máme naozaj veľkú radosť. A, samozrejme, veríme, že poteší aj vás. Je úplne zadarmo, stačí ak sa prihlásite na odber noviniek na našom blogu a my vám pošleme link, cez ktorý si ju môžete stiahnuť. Jedno kliknutie a získate e-book – Coolinári, Jar a leto. A nie, nebojte sa. Žiadny spam vám posielať nebudeme. Ani my ho nemáme radi. A nikomu vašu adresu neprezradíme. Akurát vám sem-tam pošleme správu, že čo je na blogu nové, ako sa máme, a vy tak nikdy nezmeškáte žiadny náš recept alebo post.

tablety_spolu_tiendole

 

Ale späť k nášmu e-booku. V prvej časti (plánujeme totiž aj vydanie Jeseň a zima) sa stretnete s niekoľkými jarnými a letnými receptami, ktoré sme za dva roky blogovania uverejnili na našom blogu. Výber síce nie je náhodný, ale stále je to len výber. O tom, ktorý recept zaradíme do ebooku sme sa rozhodovali na základe kvality fotografií, resp. atraktívnosti daného receptu. Nie sú tam teda všetky jarné a letné recepty, ktoré sú na našom webe. Ale tie ostatné si predsa celkom pohodlne nájdete u nás na stránke.

 

Ak chcete, môžete nás podporiť

Ako sme už spomenuli, ebook si stiahnete celkom zdarma. Ak sa vám však naša práca páči, môžete nás podporiť. Food blog nie je lacnou záležitosťou, aj keď je naším koníčkom a venujeme sa mu radi. Výška sumy je samozrejme na vás.
Sľubujeme, že všetky vaše peniaze prejeme a prepijeme. :)

Enter amount (EUR)

E-book Coolinári – Jar a leto

STIAHNI ZDARMA

 

ebook_tablet

V knihe nájdete recepty na:

Malé bryndzové placky
Citrónovú tortu s makom
Teplý chlebový šalát so syrom halloumi
Pizzu pre kráľovnú
Jednoduchý boršč
Domáci jahodový lekvár s mätou a vanilkou

a mnohé ďalšie..

 

Veríme, že vás táto naša novinka poteší, a že si v knihe nájdete to svoje. Kniha má veľkosť takmer 69 MB preto, prosíme, zvážte jej stiahnutie cez wifi, nie cez mobilné siete.

 

Vaši Coolinári,

Kamil, Mižu a Lilu