ŠmakujTo

Januárový zážitkový box ŠmakujTo

posted in: ŠmakujTo | 0

Vy, čo náš food blog sledujete už dlhšie viete, že k nám domov každý mesiac zavíta kuriér a prinesie nám veľký balík – zážitkový box od ŠmakujTo, plný dobrôt všakovakého druhu. Vtip je v tom, že nikdy dopredu nevieme, čo v balíčku bude a tak je to pre nás zakaždým prekvapenie. Môžeme sa však vždy spoľahnúť na to, že obsah boxu budú tvoriť nevšedné a atraktívne produkty s príbehom, ktoré nie sú dostupné na pultoch bežných obchodov. A tak každý mesiac objavujeme nové chute, skúšame netradičné potraviny spravidla od malých výrobcov a v tej najvyššej kvalite.

Januárovy box nás obzvlášť potešil. Ako prvý sme totiž objavili repkový olej od SUPERNATUR. S týmto výrobcom sme už mali skúsenosť z minulých boxov. Ich oleje sú absolútne dokonalá vec a fakticky nám veľmi chutia. Tentokrát je za studena lisovaný olej obohatený o príchuť citrónovej trávy. Dokonale sa hodí k ázijskym pokrmom, osobne si ho viem bez problémov tiež predstaviť aj v stredomorskej kuchyni, ideálne s rybou a ľahkým zeleninovým šalátom alebo kuskusom. Rovnako dobre však osvieži aj obyčajné pečené kura. Ďalšiu radosť nám spravila RICEBERRY. Jedná sa o špeciálny druh ryže, má neobyčajnú tmavofialovú farbu a pestuje sa v Thajsku. Hodí sa ku curry, k rybám aj mäsu, ale aj zelenine a vynikajúca je do studeného ryžového šalátu. Práve ten sme si z nej pripravili cez víkend a k tomu skvelé pikantne kuracie krídelka a stehienka. Recept už čoskoro na blogu. No a Mižu, ktorá je u nás na sladké, objavila džem z klementíniek a levandule a hneď rozhodla, že taký džem sa jednoznačne hodí k maslu a čerstvým rožkom. Tie sme však doma nemali a tak ich jednoducho napiekla. A mala pravdu, najviac si vychutnáte kvalitný džem na čerstvom a ešte teplom pečive. Recept sem prihodíme tiež čoskoro. Teraz sa však pozrime na to, čo ďalšie sme našli v zážitkovom boxe ŠmakujTo.

ŠmakujTo

V januárovom boxe sme našli:

Sušené paradajky s mandľmi
Riceberry ryža
Omega Sprinkles – semienková zmes
Horúca čokoláda
Džem Klementínka a levanduľa
Repkový olej s príchuťou citronovej trávy

Ako postupovať, ak si chcete objednať zážitkový balíček ŠmakujTo, koľko stojí a čo všetko dostanete sa dozviete tu.

ŠmakujTo

smakujto

smakujto

Ako to celé funguje?

Filozofia je veľmi jednoduchá. Objednáte si zážitkový box a do poslednej chvíle neviete, čo bude jeho obsahom. Ako bolo vyššie spomenuté, určite dostanete kvalitné produkty, ktoré nie sú bežne dostupné na pultoch obchodov. Ich hodnota prevyšuje samotnú cenu boxu a vy môžete objavovať nové chute, skúšať nové recepty. Ak sa vám nejaký produkt zapáči a doslova sa doň zamilujete, pokojne si ho môžete kedykoľvek objednať cez eshop.

Páči sa nám to.

 

Kamil

Vaše komentáre