šmakujto april

Aprílový zážitkový box ŠmakujTo

posted in: ŠmakujTo | 0

Prinášame vám ďalšiu rýchlu recenziu na zážitkový box od ŠmakujTo. Ani tentokrát nesklamal, práve naopak. Vy, čo nás už nejaký ten deň sledujete a čítate náš blog viete, že máme veľmi radi chilli. Doslova ho milujeme a v našich receptoch sa tieto pálivé papričky vyskytuju často. Preto nás veľmi potešilo, že sme v krabici našli aj chilli jam od značky Scarlett & Mustard, s ktorou sme už mali párkrát tú česť a ich produkty nás nikdy nesklamali. Džem má sviežu, ale pikantnú chuť. Svoje uplatnenie určite nájde ako studená omáčka ku grilovaným mäsám, ale hodí sa aj do marinád a osobne si ho viem predstaviť aj jemne zamiešaný do bieleho jogurtu, ako prílohu k rôznym špízom alebo k indickým jedlám. A chilli sa objavuje aj v ďalšom produkte – v Olive branch tapenáde, zo zelených olív a kozím syrom. Najviac si ho vychutnáte na hriankách z domáceho chleba alebo napríklad aj z našich domácich bagiet. Viac naozaj nie je treba.

Osobne sa však najviac tešíme na Thai Penang Curry, autentické curry z južného Thajska. Aj keď sme ho zatial nestihli ochutnať, budeme veriť výrobcovi, že v ňom cítiť kardamon, kokos a citrusové plody. Stačí priliať vodu, mäso alebo ryby a o nejakých 12 minút môžete jesť. Určite nás čaká poriadne pálivá chuť, ktorej úroveň si vieme zvoliť sami. Fakt sa tešíme!

Mišku najviac potešili čokoládové cantucci od Fratelli Lunardi. Pri dobrej káve alebo kakau skvele vynikne ich charakter. Silná chuť čokolády s jemným pomarančovým podtónom. Kokosová voda Tropicai bola pomyselnou čerešničkou na torte, skvelé osvieženie. Škoda len, že počasie je momentálne veľmi chladné, veď sem-tam aj sneží. Počas horúceho dňa by sme si ju určite vychutnali omnoho viac.

šmakujto april

V aprílovom boxe sme našli:

Cantucci Čokoládové 200g
Thai Penang Curry
Tapenáda Zelené olivy s kozím syrom, rozmarýnom a chilli
Tropicai Kokosový panenský olej BIO 35ml
Tropicai Kokosová voda Pineapple Passion BIO 350ml
Chilli Jam Billy´s

Ako postupovať, ak si chcete objednať zážitkový balíček ŠmakujTo, koľko stojí a čo všetko dostanete sa dozviete tu.

šmakujto apríl

šmakujto apríl

Ako to celé funguje?

Filozofia je veľmi jednoduchá. Objednáte si zážitkový box a do poslednej chvíle neviete, čo bude jeho obsahom. Ako bolo vyššie spomenuté, určite dostanete kvalitné produkty, ktoré nie sú bežne dostupné na pultoch obchodov. Ich hodnota prevyšuje samotnú cenu boxu a vy môžete objavovať nové chute, skúšať nové recepty. Ak sa vám nejaký produkt zapáči a doslova sa doň zamilujete, pokojne si ho môžete kedykoľvek objednať cez e-shop.

Páči sa nám to.

Kamil

Vaše komentáre