Expedícia klokania labka

posted in: Na cestách | 0

Vyzerá to tak, že sa nám splní veľký cestovateľský sen. Náš kamarát z detstva, ktorý žije v Austrálii už niekoľko rokov, sa rozhodol oženiť a my, ako dobrí kámoši, na svadbe nesmieme chýbať. A tak balíme saky paky a vyrážame na ďalekú cestu k protinožcom a kengurám. Čaká nás teda náročný program. Svadba, prvé preteky Formuly 1 v sezóne 2015 v Melbourne, návšteva Sydney a Brisbane, mrkneme sa na klokany a koaly a budeme sa potápať pri Veľkej koralovej bariére. Žraloky si na ten čas dajú hádam pauzu.

V Austrálii strávime celý marec a tak to bude tu na blogu o čosi chudobnejšie. Na blog však celkom zabudnúť nechceme a ak sa nám podarí, pripravíme nejaké špeciálne recepty priamo z najmenšieho kontinentu. Dúfame, že zažijeme pravé austrálske barbecue na pláži a spoznáme typické aussie jedlá. Ak bude čas a netové pripojenie, pokúsime sa časť cesty zmapovať aj na coolinari.sk. Ak by ste chceli sledovať našu cestu aj inde ako len tu, mrknite sa náš Instagram. Zavesíme tam určite aktuálne fotky z cesty. Prípadne v tejto skupine na Facebooku.

A zatiaľ čo my budeme cestovať a od varenia si nachvíľu oddýchneme, naši foodblogerskí kamaráti budú určite makať o stošesť. Tak čítajte Just dare to cook, Stvory z kuchyne, Kublanka varí doma, Kitchen and the City a ďalších. A my sa budeme čítať pri ďalších coolinárskych receptoch v apríli. Majte pekný marec!


 

austrália logo

 

Kamil

 

Vaše komentáre